Mapa stránok    |    Přihlášení    |    Dotazy

       Rinnai_logo.jpg

Rinnai Infinity 16i

 

Rinnai je kompaktný prietokový ohrievač teplej vody s vysokou kapacitou čerpania až 13 litrov / min. Typ Rinnai 16i nájde svoje uplatnenie prevažne v domácnostiach (náhrada už nevyhovujúce karmy) alebo v prevádzkach, kde výdatnosť čerpanie TUV vyhovuje danej aplikácii. S obľubou je používaný v rekreačných objektoch, rodinných domoch a bytových domoch, kde je príprava teplej vody riešená individuálne.

   

 
Pretože sa jedná o uzavretý spotrebič, je jeho inštalácia v kúpeľniach bezpečná a nenáročná na veľkosť miestnosti. Proti iným prietokovým ohrievačom sa vyznačuje vysokou stabilitou výtokové teploty +/- 0,3°.
 
Teplota vody sa nastavuje na ovládacom paneli prístroja alebo na externom paneli priamo u výtokového miesta. Teplota teplej vody je regulovaná moduláciou výkonu horáka a vstavaným zmiešavacím ventilom.


Riadiaca jednotka určuje potrebný výkon horáka a riadi, ak je to potrebné, zmiešavacie ventil tak, aby výtoková teplota teplej vody zodpovedala presne nastavenej hodnote. Ak je dosiahnutý už maximálny výkon a trvá požiadavka na ďalšie zvýšenie teploty, je znižovaný maximálny prietok ohrievačom tak, aby bolo dodržané požadovaná konštantná výtoková teplota.

 

 

16i_1.jpgOvl.jpg

Rinnai 16i + externý ovládací panel

 

n      pre domácnosti a menšie aplikácie 

n      diverzifikácia zdrojov teplej vody

n      integrovaný obslužný panel

n      velmi štíhlé provedenie, hĺbka 13 cm

n      turbo, uzavretý spotrebič

n      až 13 litrov/min.

  Eco_Label_16i_CZ.png Produktový list 16i.jpg

 

 

 

Stáhnout Stáhnout Stáhnout Stáhnout Stáhnout

Created by imagineo.cz s.r.o. imagineo.cz s.r.o.