Mapa stránok    |    Přihlášení    |    Dotazy

BERGEN Master Line Plus - trvalá záruka skvelého pohodlia

 


Bergen Master Line Plus je najvýkonnejším radom závesných kotlov na trhu, dostupných v štyroch výkonnostných verziách: 45, 65, 90 a konečne 115 kW. Ultimatívny komfort pre užívateľov ponúka kombinácia Bergen Master Line Plus 45 s externým bojlerom, ktorý zaistí vždy dostupnú bohatú zásobu teplej vody pre napustenie veľké vane alebo súčasné čerpanie teplej vody na viacerých miestach naraz.

Extrémne odolný kotol s moduláciou výkonu od 18% a vysokou účinnosťou s dôrazom na malý formát. Všetky výkonnostné prevedení majú rovnaké, veľmi kompaktné rozmery - 75 cm výšku, 50 cm šírku a 50 cm hĺbku. Vzhľadom k jeho malej hmotnosti a takmer bezhlučnej prevádzke možno veľmi ľahko nájsť zodpovedajúce miesto vhodné pre jeho montáž.

 

Snadný servis

Kotol musí v tichosti a správne pracovať, to od neho očakávate. Bergen Master Line Plus má malé nároky na údržbu a prípadné požiadavky hlási sám napr. pomocou regulácie iC200. Kotol je vybavený vnútorným osvetlením s LED diódami, servisný technik potom pri periodickej prehliadke dobre vidí aj na menej osvetlených miestach inštalácie a pri práci sa môže bezchybne orientovať.

 

 

           ErP sipka_A.jpg

Quinta_PRO_mala.jpg

 

 

Údržba – žiadny problém!

Pretože pri vývoji a výrobe kotlov Master Line bola použitá vyspelá technológia, zaťažujú kotly okolité životné prostredie len veľmi málo. Preto sa kotly tiež menej zanášajú a ich údržba je proste dielom okamihu!


              cover_Erp_Silver_Plus.jpg cover_produktovy_list.jpg   
Informácie a pohodlie

Bergen Master Line Plus má vstavaný LCD-displej s modrým podsvietením, na ktorom je možné okrem iného odčítať tlak vody v systéme a servisné hlásenia. Kotol je vybavený rozhraním OpenTherm Smart Power, ktoré zaistí vedľa komunikácie súčasne napájanie pre bezbatériovú prevádzku externej regulácie napr. IC200. Táto regulácia môže zobrazovať aj diagnostické hlásenia (napr. dopustenie vody alebo pravidelnú údržbu) priamo u Vás. Už žiadne kontroly priamo pri kotli.

 
 
Stáhnout Stáhnout Stáhnout Stáhnout Stáhnout

Created by imagineo.cz s.r.o. imagineo.cz s.r.o.